Reklama

Leroy Merlin gotowy. Kiedy otwarcie?[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Leroy Merlin gotowy. Kiedy otwarcie?[FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Hipermarket Leroy Merlin jest już gotowy, codziennie na parkingu przed sklepem parkuje mnóstwo aut. Otwarcie już jutro, ale tylko dla vipów i mediów. Kiedy dla klientów?

Hipermarket Leroy Merlin jest już gotowy, codziennie na parkingu przed sklepem parkuje mnóstwo aut. Otwarcie już jutro, ale tylko dla vipów i mediów. Kiedy dla klientów?

Zgodnie z zapowiedziami, Leroy Merlin, drugi obok Decathlonu sklep tworzący Centrum Graniczna, które powstało przy drodze na nowy most, jest już gotowy. Ale mimo że płocczanie widzą mnóstwo aut na parkingu, market nie jest jeszcze otwarty.

Jak zapowiada Paweł Bukowczyk, dyrektor płockiego sklepu, uroczyste otwarcie dla mediów i vipów zaplanowano na jutro, na czwartek. Ale na klientów sklep będzie czekał dopiero od soboty.  - Faktycznie, często robimy oba otwarcia jednego dnia, ale tym razem klientów zapraszamy od 7.00 rano w sobotę, 29 marca - tłumaczy Paweł Bukowczyk. To aż dzień przerwy... - Taką przyjęliśmy wewnętrzną strategię - nie zdradza dyrektor.

Nowy hipermarket o powierzchni handlowej liczącej blisko 12 tys. m kw. zajmuje 5-hektarową działkę i jest  jednym z największych sklepów tej sieci w Polsce (największy, liczący prawie 18 tys. m kw. powierzchni handlowej znajduje się w Warszawie). Hipermarket zatrudnia 150 osób. Kolejne 50 pracuje w Decathlonie.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE