Reklama

Lato z radiem w tym roku bez Płocka

Opublikowano:
Autor:

Lato z radiem w tym roku bez Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku Płock nie znalazł się na trasie koncertowej radiowej Jedynki. Gdzie odbędą się najbliższe koncerty?

W tym roku Płock nie znalazł się na trasie koncertowej radiowej Jedynki. Gdzie odbędą się najbliższe koncerty?

W poniedziałek na antenie Jedynki kolejny raz zabrzmiała "Polka Dziadek", oznajmiając, że właśnie rozpoczyna się "Lato z radiem", a z nim - upragnione wakacje. Ogłoszono również trasę koncertową znanej imprezy muzycznej Programu Pierwszego Polskiego Radia. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości dla tych, którzy czekali na letnie koncerty - w ogłoszonej już trasie koncertowej nie ma naszego miasta. Jak dowiedzieliśmy się w Polskim Radiu - w tej decyzji nie należy się doszukiwać drugiego dna - organizatorzy chcą po prostu, by występy odbywały się w różnych miastach.

To zresztą nie jest pierwszy raz, gdy trasa omija Płock - tak było również trzy lata temu ku rozczarowaniu wielu płocczan. Za to dwa lata temu i w ubiegłym roku roku nasze miasto powróciło do łask - w 2014 r. na stadionie miejskim wystąpili Ewa Farna, Enej, Singin' Birds i iluzjonista Maciej Pol, a rok temu - Kayah, Ewelina Lisowska, Loka i Szafa Gra.

Tegoroczna trasa rozpocznie się 25 czerwca w Legionowie, a zakończy 28 sierpnia w Otwocku. W wakacyjne soboty i niedziele „Lato z Radiem” odwiedzi z koncertami 18 miejscowości: m.in. Legionowo, Tarnowo Podgórne, Pruszków, Solec Kujawski, Inowrocław, Miastko, Płońsk, Rabkę Zdrój, Kraków, Kalisz, Stegnę, Ciechanów, Stalowę Wolę, Augustów, Grajewo, Kutno, Otwock.

Jeśli chodzi o miejscowości najblizej Płocka, to we Włocławku radiowa Jedynka zagra już 26 czerwca (wystąpią Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Andrzej Piaseczny i Varius Manx&Kasia Stankiewicz), w Płońsku - 17 lipca (Centrum Uśmiechu, Blue Cafe, Natalia Szroeder i Afromental), w Ciechanowie - 13 sierpnia (Afromental, Rafał Brzozowski, Arka Noego i Maleo Reggae Rockers) a w Kutnie - 27 sierpnia (Rafał Brzozowski, Andrzej Piaseczny, Maleo Reggae Rockers, Centrum uśmiechu). 

Ubiegłoroczne koncerty w ramach Lata z radiem, fot. Szymon Łabiński / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE