Reklama

Lady Pank,Kwiatkowski,Lisowska. Dla Orlenu

Opublikowano:
Autor:

Lady Pank,Kwiatkowski,Lisowska. Dla Orlenu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę rano startuje Orlen Olimpiada dla pracowników koncernu. Załoga będzie się bawiła na wielkiej imprezie sportowej z gwiazdami polskiej muzyki. Wystąpią Lady Pank, a także bożyszcza nastolatek - Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska czy Kasia Cerekwicka.

W sobotę rano startuje Orlen Olimpiada dla pracowników koncernu. Załoga będzie się bawiła na wielkiej imprezie sportowej z gwiazdami polskiej muzyki. Wystąpią Lady Pank, a także bożyszcza nastolatek - Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska czy Kasia Cerekwicka.

Orlen Olimpiada to impreza sportowa, którą Orlen organizuje dla swoich pracowników i ich rodzin na terenie stadionu piłkarskiego Wisły Płock. Impreza ma integrować załogę i promować ducha sportowej rywalizacji. W roli sportowców starających się o miejsce na podium wystąpią sami pracownicy całej grupy kapitałowej  Orlen. W sobotę mieszkańcy Płocka, Włocławka i innych regionów Polski, a także m.in. Litwini i Czesi będą rywalizować w 11 dyscyplinach sportowych: koszykówce, siatkówce plażowej i halowej, piłce nożnej, tenisie stołowym i ziemnym, lekkoatletyce, biegu na 6 km, kolarstwie, a nawet żeglarstwie czy kartingu.

W tym samym czasie będzie trwał wielki piknik dla pracowników i ich rodzin. W sobotę wystąpią m.in. Ewelina Lisowska, Majka Jeżowska, Dawid Kwiatkowski, Kasia Cerekwicka, Sabina Jeszka, Golec uOrkiestra czy Lady Pank.  Będzie też pokaz sztucznych ogni.

W sobotę Orlen Olimpiada zakończy się po tańcach z DJ-em około północy, a niedzielny piknik (juz bez koncertów) - ok. 22.00. Impreza jest zamknięta - wstęp mają tylko pracownicy koncernu i orlenowskich spółek.

Na zdjęciach: Ewelina Lisowska, Dawid Kwiatkowski, Majka Jeżowska - to tylko niektórzy artyści, którzy wystąpią w sobotę na Orlen Olimpiadzie, fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE