Reklama

Ktoś wybił szyby wiaty na przystanku

Opublikowano:
Autor:

Ktoś wybił szyby wiaty na przystanku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdewastowana wiata w Borowiczkach, włamania do altanek na działkach - takie wydarzenia minionej doby przekazał rzecznik płockiej policji.

Zdewastowana wiata w Borowiczkach, włamania do altanek na działkach - takie wydarzenia minionej doby przekazał rzecznik płockiej policji.

Środa i noc z środy na czwartek minęły spokojnie - zarówno na drogach, na których obyło się na szczęście bez wypadków, jak i jeśli chodzi o wydarzenie kryminalne. Spośród zdarzeń drogowych rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek wymienia siedem kolizji (cztery w Płocku, trzy w powiecie), a także zatrzymanie pijanego kierowcy jadącego ulica Mostową, który w dodatku miał cofnięte uprawnienia do jazy samochodem.

Z pozostałych zdarzeń rzecznik wyszczególnił włamanie do kilku altanek w ogródkach działkowych przy ulicy Portowej i kradzież ich wyposażenia, wybicie dwóch szyb wiaty przystankowej przy Harcerskiej (wartość strat to ok. 1,2 tys. zł), a także kradzież najazdów od naczepy niskopodwoziowej w Kobylnikach (gm. Wyszogród) o wartości ok. 6 tys. zł.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE