Reklama

Kto będzie nowym prezesem Komunikacji Miejskiej?

Opublikowano:
Autor:

Kto będzie nowym prezesem Komunikacji Miejskiej? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecny prezes Komunikacji Miejskiej, Janusz Majchrzak swoją funkcję pełni do końca października tego roku, następnie odchodzi na emeryturę. Czas na wybór następcy.

Obecny prezes Komunikacji Miejskiej, Janusz Majchrzak swoją funkcję pełni do końca października tego roku, następnie odchodzi na emeryturę. Czas na wybór następcy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w grę wchodził obecny dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy, Krzysztof Buczkowski (niegdyś prezes zlikwidowanej spółki Cifal - Cifal był liderem w projekcie Komisji Europejskiej pt. Endurance, który miał służyć za merytoryczne wsparcie miast przy przygotowaniu i wdrażaniu Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej poprzez stworzenie sieci wymiany doświadczeń) i pełnomocnik prezydenta Płocka ds. transportu publicznego i inżynierii ruchu drogowego, Jacek Ambroziak.

Oficjalnie nazwisko nowego prezesa, który przejmie stery w miejskiej spółce zajmującej się transportem publicznym, poznamy zapewne w środę. Nieoficjalnie okazuje się, że żaden z powyższych panów prezesem nie zostanie, będzie natomiast przesunięcie z fotela wiceprezesa na fotel prezesa - chodzi o Marcina Uchwała, który zanim trafił do Komunikacji Miejskiej był sekretarzem miasta w płockim Ratuszu. Wiceprezesem ma zostać Aleksandra Elżbieta Sieczkowska-Pachelska.

Od lewej Marcin Uchwał, od prawej obecny prezes KM, Janusz Majchrzak, fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock

Krzysztof Buczkowski podczas tegorocznych Targów Aktywności Zawodowych, fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock.

Jacek Ambroziak uczestniczący z prezentacji nowych hybrydowych autobusów Komunikacji Miejskiej, fot. Karolina Burzyńska / Portal Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE