Reklama

Kradzieże na Podolszycach. Złapali złodziei

Opublikowano:
Autor:

Kradzieże na Podolszycach. Złapali złodziei - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiadomo, że za przynajmniej jedną z kilku kradzieży stoi trójka młodych mężczyzn. Jeden nie jest nawet pełnoletni.

Wiadomo, że za przynajmniej jedną z kilku kradzieży stoi trójka młodych mężczyzn. Jeden nie jest nawet pełnoletni.

Pisaliśmy ostatnio o serii kradzieży z niezamkniętych na klucz mieszkań i domów. Wśród nich było piątkowe zdarzenie z Czwartaków na Podolszycach Południe - złodziej złapał za klamkę i z otwartego mieszkania ukradł torebkę.

Policji udało się złapać złodziei. - Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawcami kradzieży była trzyosobowa grupa mężczyzn,  mieszkańców Płocka w wieku 22, 21 i 16 lat - informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.  - W wyniku prowadzonych dalszych ustaleń okazało się, że 21-latek wcześniej, w dniu 20 lipca uszkodził też szybę w drzwiach Szkoły Podstawowej nr 22.

Mężczyźni zostali zatryzmani, podczas przesłuchania przyznali się do kradzieży. Nie wiadomo w tej chwili, czy to oni stoją za pozostałymi trzema kradzieżami z 25 lipca, ustalają to policjanci. Za kradzież grozi od 3 miesięcy do 5 lat za kratkami. Materiały dotyczące 16-latka zostaną przekazane do Wydziału Rodzinnego Sądu Rejonowego w Płocku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE