Reklama

Kradzież na terenie szpitala i w markecie. Uważajcie na swoje rzeczy!

Opublikowano:
Autor:

Kradzież na terenie szpitala i w markecie. Uważajcie na swoje rzeczy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na drogach względnie spokojnie, bez wypadków, odnotowano pięć kolizji w Płocku i jedną w powiecie płockim. Policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek informuje natomiast o dwóch kradzieżach, które wydarzyły się minionej doby.

Na drogach względnie spokojnie, bez wypadków, odnotowano pięć kolizji w Płocku i jedną w powiecie płockim. Policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek informuje natomiast o dwóch kradzieżach, które wydarzyły się minionej doby.

Oba przypadki pokazują, jak bardzo trzeba pilnować swoich rzeczy bez względu na miejsce przebywania. Na terenie szpitala przy ul. Medycznej zniknął portfel zawierający dowód osobisty i pieniądze. Strata wyniosła 125 zł, z kolei na ul. Wyszogrodzkiej - na terenie marketu spożywczo-przemysłowego - doszło do kradzieży portfela z identyczną zawartością. Straty oszacowano na ok. 130 zł.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem: w godz. 6.00 – 14.00 na terenie Płocka, od godz. 14.00 do 22.00  na terenie Płocka oraz gm. Bodzanów i Wyszogród.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE