Reklama

Kradli rowery, ukrywali się przed policją

Opublikowano:
Autor:

Kradli rowery, ukrywali się przed policją - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mają po 19 i 22 lata, a na koncie kradzieże, włamania, ukrywanie się przed policją. Wczoraj zostali zatrzymani.

Mają po 19 i 22 lata, a na koncie kradzieże, włamania, ukrywanie się przed policją. Wczoraj zostali zatrzymani.

Pamiętacie, jak pisaliśmy o pladze kradzieży rowerów? Z ustaleń policjantów wynika, że za znikniecie aż 16 rowerów od wiosny br. odpowiadają dwaj młodzi płocczanie. Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, jednym z nich jest 19-latek, który od dawna ukrywał się przed policją.  Teraz postawiono mu łącznie aż 16 zarzutów: 12 dotyczy kradzieży rowerów, jeden - kradzieży ubrań, a cztery włamań. Młody mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany  na trzy miesiące.

Drugim zatrzymanym w sprawie kradzieży rowerów, był 22-letni płocczanin, od jakiegoś czasu poszukiwany w celu odbycia kary 60 dni pozbawienia wolności za niezapłacone grzywny.   Teraz mężczyzna odpowie też za kradzież czterech rowerów.

- Za kradzieże w kodeksie karnym przewidziana jest kara od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności - przypomina rzecznik płockiej policji

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE