Reklama

Korzystny kredyt samochodowy – raty minimalne nie zawiodą cię!

Opublikowano:
Autor:

Korzystny kredyt samochodowy – raty minimalne nie zawiodą cię! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kupujesz nowe auto, szukasz dobrej opcji finansowania, więc decydujesz się na kredyt samochodowy? Raty mogą być niższe niż myślisz! Sprawdź, jak to możliwe!

Kupujesz nowe auto, szukasz dobrej opcji finansowania, więc decydujesz się na kredyt samochodowy? Raty mogą być niższe niż myślisz! Sprawdź, jak to możliwe!

Kredyt samochodowy – raty maleją? Nowy sposób kalkulacji!

Kredyt Moc Niskich Rat to narzędzie finansowe, w ramach którego spłacasz jedynie tę kwotę, o jaką zmalała wartość auta w trakcie trwania umowy. Kredyt samochodowy, raty miesięczne można więc zmniejszyć w stosunku do klasycznego kredytu, w którym spłacasz pełną cenę pojazdu. Obrazuje to przytoczone wyliczenie. Oparto je na założeniu, że klient:

  • weźmie kredyt na 48 miesięcy,
  • wpłaci jako wkład własny 30 proc. wartości auta,
  • ustali roczny limit przebiegu na 20 tys. km.

Wyliczono je zaś w oparciu o podstawowe wersje poszczególnych modeli, które kosztują odpowiednio:

  • SEAT Ibiza – 48 900 zł brutto,
  • SEAT Arona – 65 100 zł brutto,
  • Seat Leon – 59 900 zł brutto.

Dodatkowo, w wysokość raty każdego z modeli wliczony jest koszt pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego na jeden rok. Pakiet ten wart jest:

  • w przypadku Ibizy – 1516 zł,
  • w przypadku Arony – 2018 zł,
  • w przypadku Leona – 1857 zł.

Kredyt na nowy samochód w wielu wariantach

Podane wyliczenia wysokości rat kredytu samochodowego dla poszczególnych modeli to jedynie przykład. Każdy zainteresowany może je dostosować indywidualnie do swych oczekiwań. Regulacji dokonać można poprzez zmianę poszczególnych parametrów kredytu na kalkulatorze online, począwszy od ceny auta (która będzie różna w zależności choćby od wyposażenia), poprzez wysokość wkładu własnego, na rocznym limicie kilometrów kończąc.

Co zrobić po spłacie kredytu samochodowego?

Po zakończeniu spłacania miesięcznych rat, musisz jeszcze uregulować pozostałą do spłaty kwotę, stanowiącą różnicę pomiędzy pierwotną ceną auta a tym, ile straciło ono na wartości w trakcie trwania kredytu. Możesz tego dokonać w jednorazowej wpłacie, ale możesz też rozłożyć płatności na raty, posiłkując się innym kredytem. Możesz wreszcie zrezygnować z jej wpłacania, a w rozliczeniu oddać pojazd – w ramach SEAT Financial Services nabywca ma to zagwarantowane.

To ostatnie rozwiązanie polecane jest wszystkim, którzy chcą stale korzystać z nowego modelu. Płacąc niskie miesięczne raty masz do dyspozycji nowoczesne auto, a kiedy nabiera ono lat możesz je oddać, nie zaprzątając sobie głowy sprzedażą. Ponadto weźmiesz kolejny samochód na kredyt, aby dalej jeździć nowym pojazdem na gwarancji. To doskonałe rozwiązanie w czasach, gdy technika rozwija się z miesiąca na miesiąc i każdy podąża za nowinkami, chcąc je jak najszybciej wypróbować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE