Reklama

Kort tenisowy na Podolszycach? Na początek dokumentacja

Opublikowano:
Autor:

Kort tenisowy na Podolszycach? Na początek dokumentacja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Plac między Zespołem Szkół nr 5, a Parkiem Północnym już niedługo może przestać być białą plamą w sercu osiedla. Obok budowanego Centrum Sportów Ekstremalnych ma powstać kort tenisowy i boisko do siatkówki.

Plac między Zespołem Szkół nr 5, a Parkiem Północnym już niedługo może przestać być białą plamą w sercu osiedla. Obok budowanego Centrum Sportów Ekstremalnych ma powstać kort tenisowy i boisko do siatkówki.

To jeden z projektów, który wygrał w szóstej edycji budżetu obywatelskiego. Za projektem "kompleks nowoczesnych boisk do tenisa ziemnego i siatkówki" głosowało 225 mieszkańców. Pomysłodawcy jako miejsce realizacji wskazali właśnie Podolszyce Północ. Przy składaniu projektu inwestycję wyceniono na 490 tys. złotych. 

Ratusz ogłosił właśnie przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.

Tuż obok budynku ZS5 ma powstać kort tenisowy o wymiarach 36m na19m, mała trybuna, oświetlenie oraz boisko do siatkówki o wymiarach 18m na 9 m. Tu także pojawią się trybuny, przewidziano także oczywiście chodnik. 

Na składanie ofert wykonawcy mają czas do 5 lutego. Termin oddania dokumentacji to 4 czerwca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE