Reklama

Koronawirusem póki co się nie przejmują. Mówią "elo" i ogłaszają pierwszych artystów

Opublikowano:
Autor:

Koronawirusem póki co się nie przejmują. Mówią "elo" i ogłaszają pierwszych artystów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizacja wszystkich imprez masowych w najbliższym czasie stoi pod wielkim znakiem zapytania, ale organizatorzy Polish Hip-Hop Festivalu na to nie zważają i pracują dalej. Ogłosili pierwszych artystów, którzy mają wystąpić na ósmej edycji festiwalu.

Organizacja wszystkich imprez masowych w najbliższym czasie stoi pod wielkim znakiem zapytania, ale organizatorzy Polish Hip-Hop Festivalu na to nie zważają i pracują dalej. Ogłosili pierwszych artystów, którzy mają wystąpić na ósmej edycji festiwalu. Ruszyła też sprzedaż karnetów. 

Miało być inaczej - w tym zaczynają swój komunikat prasowy. Organizatorzy Polish Hip-Hop Festivalu inaczej wyobrażali sobie pierwsze ogłoszenie artystów. Festiwal jest zaplanowany na 6-8 sierpnia. 

- Niestety świat stanął na głowie, koronawirus wywrócił wszystko do góry nogami. Mamy nadzieję, że w końcu pozbędziemy się tej zarazy i wszystko wróci do normy. Nasz zespół działa zgodnie z przyjętym harmonogramem, jesteśmy dobrej myśli i głęboko wierzymy, że w tym roku spotkamy się na płockiej plaży. Przedstawiamy zaledwie ułamek tego co dla Was przygotowaliśmy - czytamy. 

Jeśli świat rzeczywiście wróci do normy, ósmą edycję zapowiadają jako rekordową pod każdym względem. Ma być więcej terenu, scen, artystów, stoisk z jedzeniem... większa ma być też scena główna. Co więcej - wszystkie trzy dni festiwalu mają odbyć się na plaży. 

Dziś ogłoszono pierwszych artystów, którzy w drugi weekend sierpnia powinni wystąpić na płockiej plaży. Na ósmej edycji PHHF mają wystąpić: Pro8l3m, Mata, Szpaku, Kaz Bałagane, Jan-rapowanie, Kabe, Wini, Słoń, Avi & Louis Villain, Dziarma, Gverilla, Hodak i Piotr Cartman. 

Wraz z pierwszym ogłoszeniem artystów ruszyła też sprzedaż karnetów.Do 26 kwietnia kosztują 170 złotych, ale trzeba się liczyć z tym, że cena wzrośnie. Pierwsza pula jest ograniczona, podobnie jak ogólna liczba 3-dniowych karnetów. 

170 PLN: do 26 kwietnia lub do wyczerpania I puli karnetów / karnet 3 dni

180 PLN: 27 kwietnia – 26 maja lub do wyczerpania II puli karnetów / karnet 3 dni

190 PLN: 27 maja – 26 czerwca lub do wyczerpania III puli karnetów / karnet 3 dni

200 PLN: 27 czerwca – 26 lipca lub do wyczerpania IV puli karnetów / karnet 3 dni

210 PLN: 27 lipca – 5 sierpnia lub do wyczerpania V puli karnetów / karnet 3 dni

230 PLN: 6 sierpnia – 8 sierpnia lub do wyczerpania VI puli karnetów / karnet 3 dni

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE