Reklama

Koronawirus w Płocku: przybywa ozdrowieńców

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w Płocku: przybywa ozdrowieńców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 50 osób w ciągu minionej doby skierowano na kwarantannę domową, jedną pod nadzór epidemiologiczny, a trzy są hospitalizowane. To bilans epidemiologiczny związany z koronawirusem, który podał płocki sanepid. Są też dobre informacje: przybyło ozdrowieńców.

Ponad 50 osób w ciągu minionej doby skierowano na kwarantannę domową, jedną pod nadzór epidemiologiczny, a trzy są hospitalizowane. To bilans epidemiologiczny związany z koronawirusem, który podał płocki sanepid. Są też dobre informacje: przybyło ozdrowieńców.

Miniona doba okazała się spokojna. Żadna z placówek sanepidu, która działa na terenie Płocka i okolic, nie odnotowała nowych przypadków zakażenia COVID-19. Są natomiast nowi uzdrowieńcy. Jak czytamy w raporcie placówki w Płocku, w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano 7 przypadków ozdrowienia. 

Także w ciągu minionej doby przybyło osób w kwarantannie domowej. Skierowano na nią 51 mieszkańców Płocka i okolic. Dodatkowo jedna osoba jest pod nadzorem epidemiologicznym, a trzech pacjentów wymaga hospitalizacji.

Gostyniński sanepid podał informację o 10 nowych osobach skierowanych na kwarantannę domową. Bez zmian natomiast w rejonie działań sanepidu z Sierpca. Tam nie odnotowano żadnych nowych przypadków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE