Reklama

Kontrola na dworcu. Kierowca nietrzeźwy

Opublikowano:
Autor:

Kontrola na dworcu. Kierowca nietrzeźwy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek rano policjanci z płockiej drogówki prowadzili akcję „Trzeźwość w przewozie osób”. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca, który wiózł pasażerów z Gostynina, prowadził busa w stanie nietrzeźwym.

W poniedziałek rano policjanci z płockiej drogówki prowadzili akcję  „Trzeźwość w przewozie osób”. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca, który wiózł pasażerów z Gostynina, prowadził busa w stanie nietrzeźwym. 

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, dziś, w poniedziałek ok. 6.10 rano podczas policyjnej akcji mającej na celu skontrolowanie kierowców pojazdów do przewozu osób policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sprawdzali trzeźwość kierowcy busa na terenie dawnego dworca PKS na Jachowicza. Okazało się, że mężczyzna, który przywiózł pasażerów z Gostynina, w wydychanym powietrzu miał ponad pół promila alkoholu. - Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy - informuje rzecznik. -  Za jazdę w stanie nietrzeźwym kierowcy grozi kara wysokiej grzywny, zatrzymanie prawa jazdy na czas nie krótszy niż 3 lata oraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Podczas rutynowych kontroli w trakcie weekendu na drogach Płocka i powiatu płockiego policjanci zatrzymali czterech pijanych kierowców. W weekend odnotowano również 17 kolizji.

Spośród pozostałych zdarzeń minionego weekendu rzecznik wymienia jeszcze włamanie do sklepu i kradzież artykułów rolnych wartych 1,6 tys. zł, a także kradzież urządzeń diagnostycznych, gotówki i elektronarzędzi (łączna wartość strat to ok. 6 tys. zł).

Jak już pisaliśmy, w weekend policjanci zajmowali się również sprawą śmierci 40-letniej kobiety w mieszkaniu przy Bartniczej. W związku z tą sprawą zatrzymano byłego męża kobiety, który przebywał w mieszkaniu. W policyjnym raporcie zawarto również informację o zgonie 65-letniego mężczyzny przy Wyszogrodzkiej - w tym przypadku policjanci wykluczyli jednak udział osób trzecich.

Czytaj też:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE