Reklama

KONKURS z kinem Helios rozstrzygnięty

Opublikowano: czw, 3 kwi 2014 11:36
Autor:

KONKURS z kinem Helios rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Kinga z Sielec, pani Anna z Płocka oraz pan Mateusz również z Płocka.  Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Znajdź podwójny bilet na dowolny seans do płockiego kina Helios!

Wejściówki ukryliśmy w naszym Kalendarzu Imprez. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Zaproszenie wygrywają trzy pierwsze osoby, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały już od nas biletów w ciągu ostatnich 30 dni.

Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA:

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Kinga z Sielec, pani Anna z Płocka oraz pan Mateusz również z Płocka.  Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy :-)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE