Reklama

KONKURS: Wygraj bilety na Kino Kobiet

Opublikowano:
Autor:

KONKURS: Wygraj bilety na Kino Kobiet - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Marzena. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Marzena. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Znajdź bilet na środowy seans z cyklu Kino Kobiet do płockiego kina Helios!

UWAGA: Konkurs został zakończony.

Wejściówkę ukryliśmy w naszym Kalendarzu Wydarzeń. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Podwójne zaproszenie wygra najszybsza osoba, które dodzwoni się jako pierwsza i nie otrzymała już od nas biletów w ciągu ostatnich 30 dni.

Biletów do kina Helios szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w Kalendarium.

Życzymy powodzenia!

UWAGA: Konkurs został zakończony.


29 października o godzinie 18:30, Kino Helios zaprasza wszystkie Panie… i tylko Panie na spotkanie z cyklu Kino Kobiet! Zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę i baw się razem z nami. Tym razem pokaz odbędzie się wraz z filmem „Bogowie”.

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Kino Kobiet to chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, to świetna zabawa oraz możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród!

Bilet indywidualny: 21zł/os

Bogowie - Seans z Cyklu Kino Kobiet

Dramat, Biograficzny
Czas trwania: 121 min.
Od lat: 15
Produkcja: Polska [2013]
Premiera: 10.10.2014 (Polska)

Reżyseria Łukasz Palkowski
Scenariusz Krzysztof Rak
Obsada Tomasz Kot, Magdalena Czerwińska, Piotr Głowacki, Kinga Preis

Opis filmu
Film “Bogowie” Łukasza Palkowskiego opowiada o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (Tomasz Kot), który w roku 1985 przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. “Bogowie” portretują wybitnego człowieka, który odważył się zmienić obowiązujące zasady. Wyjmując z ludzkiego ciała serce, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu. Kilka dekad temu transplantacja serca była według powszechnej opinii działaniem wbrew naturze.

AKTUALIZACJA:
Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Marzena. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE