Reklama

Konkurs trwa już tylko przez tydzień

Opublikowano:
Autor:

Konkurs trwa już tylko przez tydzień  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że tylko do 31 października można wziąć udział w testach konkursowych w ramach akcji „Bezpieczna podróż”.

Przypominamy, że tylko do 31 października można wziąć udział w testach konkursowych w ramach akcji „Bezpieczna podróż”.

Jak już pisaliśmy, „Bezpieczna podróż” to akcja społeczna organizowana przez fundację Emanio Arcus we współpracy z Fundacją Akogo?. Twarzą tegorocznej edycji została Dorota Stalińska, od lat propagująca bezpieczeństwo na drodze.

- Nadrzędnym celem „Bezpiecznej Podróży” jest zmniejszenie liczby wypadków komunikacyjnych, zwłaszcza tych, które skutkują trwałym kalectwem - informują organizatorzy. - Poprzednie edycje pokazały, że propagowanie świadomych zachowań, edukacja i profilaktyka bezpieczeństwa skutecznie przyczyniają się do redukcji społecznych i ekonomicznych kosztów nieszczęśliwych zdarzeń komunikacyjnych, a także w wymiarze jednostkowym – chronią przed potencjalną życiową tragedią.

Na oficjalnej stronie akcji można znaleźć testy konkursowe, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody o wartości od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Udział w konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba. Testów konkursowych szukajcie na stronie akcji www.bezpiecznapodroz.org.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE