Reklama

Konkurs "Pokaż nam swój ogród". Do wygrania atrakcyjne nagrody

Opublikowano:
Autor:

Konkurs "Pokaż nam swój ogród". Do wygrania atrakcyjne nagrody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Portal Płock organizuje konkurs na najpiękniejszy ogród w Płocku i okolicach, a Leroy Merlin ufundowało wspaniałe nagrody! W puli jest prawie 3 tys złotych.

Portal Płock organizuje konkurs na najpiękniejszy ogród w Płocku i okolicach, a Leroy Merlin ufundowało wspaniałe nagrody! W puli jest prawie 3 tys złotych.

Każdy posiadacz choćby niewielkiego ogródka wie, ile pracy trzeba włożyć, aby stworzyć coś pięknego. Godziny pracy przy przycinaniu krzewów, koszeniu trawy czy pielęgnacji roślin rekompensuje satysfakcja i możliwość spędzenia wolnego czasu w niezwykłym otoczeniu, nawet jeśli niektóre gatunki kwitną ledwie kilka dni w roku.

Jesteśmy przekonani, że w Płocku i w jego okolicach znajdziemy mnóstwo pasjonatów ogrodnictwa, którzy mają się czym pochwalić. Dlatego też organizujemy konkurs "Pokaż nam swój ogród". Nagrodzimy trzy najpiękniejsze miejsca, a główna nagroda to 1500 złotych do wykorzystania w płockim sklepie Leroy Merlin.

Konkurs startuje 27 czerwca i został podzielony na dwa etapy:

Etap I:

Zgłoszenie internetowe: na adres [email protected] przyślijcie jedno zdjęcie Waszego ogrodu, wraz z numerem telefonu i miejscowością. Przyjmujemy zgłoszenia do 100 km od siedziby sklepu. Zgłoszenia należy nadsyłać do 31 lipca do godz. 23:59.

Etap II:

1 sierpnia zaczyna się drugi etap konkursu. Komisja konkursowa wybierze najpiękniejsze ogrody i skontaktuje się z ich właścicielami. Będziemy chcieli przyjechać i obejrzeć je w całej okazałości. Przez cały sierpień będziemy weryfikować zgłoszenia, a laureatów ogłosimy w poniedziałek 2 września.

Nagrody:

I miejsce - 1500 złotych,

II miejsce - 800 złotych,

III miejsce - 500 złotych.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE