Reklama

Konkurs foto: kilka uwag technicznych

Opublikowano:
Autor:

Konkurs foto: kilka uwag technicznych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już kilkanaście osób przysłało swoje prace na konkurs fotograficzny naszego portalu, fotografika Marka Konarskiego i Agencji Eventowej MEvents Dariusza Mosakowskiego „Portret niecodzienny”. Pojawiają się jednak wątpliwości natury technicznej, które chcemy rozwiać.

Już kilkanaście osób przysłało swoje prace na konkurs fotograficzny naszego portalu, fotografika Marka Konarskiego i Agencji Eventowej MEvents Dariusza Mosakowskiego „Portret niecodzienny”. Pojawiają się jednak wątpliwości natury technicznej, które chcemy rozwiać.

Przypominamy: czasu zostało niewiele, na Wasze niecodzienne portrety czekamy do 7 lutego 2013 do godz. 12.00. Jak mówi Dariusz Mossakowski, skrzynka pocztowa zapełnia się szybko rewelacyjnymi pracami, już kilkanaście osób, nie tylko z Płocka, ale i z miast w Polsce, przysłało swoje fotografie. Ale powtarzają się pytania o szczegóły techniczne, więc jeszcze raz podkreślamy: do wszystkich pięciu zdjęć wystarczy JEDNA karta zgłoszeniowa. Należy na niej wypełnić WSZYSTKIE pola, łącznie z datami wykonania zdjęcia i zdjęć. Jeśli nie pamiętacie dnia i miesiąca, można podać tylko rok, ale data musi być. Prosimy również o CZYTELNE wpisywanie danych, zwłaszcza numer telefonu. Podpis musi być odręczny, dlatego karty zgłoszeniowe prosimy przesyłać w formie skanów lub fotografii.

Więcej czytaj:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE