Reklama

Koniec testów parkomatów w centrum. Jak wypadły?

Opublikowano:
Autor:

Koniec testów parkomatów w centrum. Jak wypadły? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W parkomatach wyświetlają się już komunikaty, ale urządzenia jeszcze nie działają, nie trzeba wnosić żadnych opłat. W tym tygodniu trwały testy sprawdzające gotowość urządzeń do pracy. Komunikacja Miejska właśnie je zakończyła.

W parkomatach wyświetlają się już komunikaty, ale urządzenia jeszcze nie działają, nie trzeba wnosić żadnych opłat. W tym tygodniu trwały testy sprawdzające gotowość urządzeń do pracy. Komunikacja Miejska właśnie je zakończyła.

- Komunikacja Miejska zgłosiła do Urzędu Miasta pozytywne zakończenie testów 43 parkomatów, ich odbioru i zgłosiła gotowość uruchomienia Strefy Płatnego Parkowania w poniedziałek 24 października – informuje Hubert Woźniak z zespołu medialnego ratusza. - Wszystkie są sprawne, system działa.

[ZT]13538[/ZT]

Ostateczna decyzja w sprawie daty zostanie podjęta w ratuszu (najprawdopodobniej będzie należała do wiceprezydenta Piotra Dyśkiewicza). Jednak data 24 października, kiedy miałaby ruszyć SPP, została podana już w materiale telewizyjnym "MiastO!Żyje". 

[YT]https://youtu.be/P-bKoOQJT9E[/YT]

Przypominamy, że za parkowanie w centrum zaczniemy płacić kartą (zbliżeniowo albo na PIN) bądź bilonem. Parkomat nie wyda nam reszty. Po zakończeniu transakcji wydrukuje nam bilet parkingowy, który należy umieścić za szybą samochodu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE