Reklama

Koniec szlabanów na Piłsudskiego. Stało się!

Opublikowano:
Autor:

Koniec szlabanów na Piłsudskiego. Stało się! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dziś koniec z uprzykrzającymi życie szlabanami co chwila zamykającymi się przed nosem kierowców jadących Piłsudskiego - ruch przeniósł się na jezdnię pod nowo powstającym wiaduktem.

Od dziś koniec z uprzykrzającymi życie szlabanami co chwila zamykającymi się przed nosem kierowców jadących Piłsudskiego - ruch przeniósł się na jezdnię pod nowo powstającym wiaduktem.

Dziś zamknięto  jezdnię, po której do tej pory jeździliśmy w stronę Warszawy, i otwarto dla obu kierunków nitkę północną biegnącej już pod wiaduktem. Oznacza to, że od tej pory po Piłsudskiego będziemy już jeździć bezkolizyjnie i już w ten weekend w niepamięć odejdzie stanie przed zamkniętym przejazdem i liczenie wagonów kolejowych.

Niektórzy... już od dwóch dnie nie przestępują zniecierpliwieni z nogi na nogę - gdy tylko pracownicy  opuszczają plac budowy, zaraz rowerzyści hyc - i przejeżdżali nowiutkim asfaltem, za nic mając zawistne spojrzenia kierowców samochodów czekających, aż przez przejazd przetoczy się tasiemcowaty pociąg. Teraz już wszyscy moga korzystać z nowej trasy.

Wraz z rozpoczęciem prac na drugiej nitce Piłsudskiego dojdzie też do całkowitego zamknięcia ruchu kolejowego na odcinku Płock – Radziwie. Od 15 do 29 czerwca pasażerowie pociągów będą musieli korzystać z zastępczych autobusów.

W przyszłym tygodniu czeka nas całkowite zamknięcie tego odcinka Piłsudskiego, na szczęście tylko na niecałe dwa dni. Na pewno będziemy jeszcze o tym przypominać.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE