Reklama

Koncert Sopranissimo. Zachwycająca była nie tylko muzyka... [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Koncert Sopranissimo. Zachwycająca była nie tylko muzyka... [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątkowy wieczór na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej zaprezentował się piękny tercet Sopranissimo. Trzy utalentowane śpiewaczki, które urzekły publiczność głosem i niebanalną urodą. Nie mamy wątpliwości, to był piękny koncert.

W piątkowy wieczór na scenie Państwowej Szkoły Muzycznej zaprezentował się piękny tercet Sopranissimo. Trzy utalentowane śpiewaczki, które urzekły publiczność głosem i niebanalną urodą. Nie mamy wątpliwości, to był piękny koncert.

 

Tercet tworzą Agnieszka Sokolnicka, Agnieszka Hutek i Joanna Horodko. Każda ma w swoim dorobku występy zarówno na polskich scenach, jak i za granicą. Talent, dorobek artystyczny i miłość do muzyki dają zaskakujące połączenie, które warto usłyszeć.   

Agnieszka Sokolnicka wraz z mężem Wojciechem Sokolnickim tworzy duet „Opera Love” oraz grupę „Opera Night Project”, ich koncerty można usłyszeć w kraju i za granicą. Przygodę z muzyką zaczęła jako siedmiolatka od nauki w klasie skrzypiec Państwowej Podstawowej Szkoły Muzycznej w Wałbrzychu. Śpiewu uczyła się na Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie zrobiła dyplom w klasie śpiewu solowego. 

Joanna Horodko jest od lat solistką Teatru Muzycznego w Poznaniu oraz laureatką krajowych i zagranicznych konkursów wokalnych. Śpiewała między innymi w Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu, a także za granicą, w Austrii, Holandii, Belgii i Niemczech.

Agnieszka Hutek jest laureatką konkursu Hans Gabor Belvedere organizowanego w Wiedniu. Jej głos można było podziwiać w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu, a także w Opernhaus Zurich i Opera de Oviedo. 

Tym razem trzy piękne śpiewaczki operowe zawitały do Płocka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE