Reklama

Komunikacja Miejska od 1 lipca wprowadza niewielkie zmiany

Opublikowano:
Autor:

Komunikacja Miejska od 1 lipca wprowadza niewielkie zmiany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z początkiem lipca miejski przewoźnik dokona kilku zmian. Ma to związek z remontem drogi i powrotem linii autobusowej do Słupna.

Z początkiem lipca miejski przewoźnik dokona kilku zmian. Ma to związek z remontem drogi i powrotem linii autobusowej do Słupna.

Zmiany dotyczą przede wszystkim zastępczej linii "x3". Jak informuje Komunikacja Miejska, ma to związek z remontem ul. Harcerskiej. Nie będzie możliwy przejazd autobusów na odcinku Imielnica - Borowiczki. 

W kierunku Imielnicy kurs linii "x3" będzie rozpoczynał się na przystanku "Popiełuszki", czyli na wysokości centrum handlowego. Dalej przejdzie prosto ulicą Wyszogrodzką, a trasę zakończy przy skrzyżowaniu ulic Harcerskiej i Kątowej. W przeciwnym kierunku autobus będzie jeździł tak samo, a końcowym przystankiem będzie "Armii Krajowej" przy ul. Wyszogrodzkiej. 

Kolejną ze zmian jest nowa linia. Od 1 lipca Komunikacja Miejska wraca do Słupna,a kursował tam będzie autobus linii 130. Trasa będzie jednak różniła się w zależności od pory dnia. W godzinach szczytu (4:00-8:00 i 14:00-17:00) i będzie kursował zazwyczaj co pół godziny i jechał trasą: Jachowicza (teatr) – Jachowicza – Piłsudskiego – Wyszogrodzka – Cekanowo – Słupno. 

Przez resztę dnia będzie dojeżdżał jednak tylko do przystanku "Armii Krajowej" przy ul. Wyszogrodzkiej i analogicznie kurs będzie zaczynał się z przystanku "Popiełuszki". Kurs przewidziano co godzinę. Szczegółowy rozkład dostępny jest na stronie przewoźnika.

Uruchomienie linii 130 oznacza likwidację linii 28. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE