Reklama

Kolejny genetyczny bliźniak odnaleziony!

Opublikowano:
Autor:

Kolejny genetyczny bliźniak odnaleziony! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To już nawet nie do trzech razy sztuka, ale do sześciu! Podczas zeszłorocznej, szóstej edycji festiwalu i odbywającej się akcji "Dzień dawcy szpiku" w ramach Polish Hip-Hop Festival, udało się znaleźć kolejnego, szóstego już dawcę komórek macierzystych.

To już nawet nie do trzech razy sztuka, ale do sześciu! Podczas zeszłorocznej, szóstej edycji festiwalu i odbywającej się akcji "Dzień dawcy szpiku" w ramach Polish Hip-Hop Festival, udało się znaleźć kolejnego, szóstego już dawcę komórek macierzystych.

- Jak informuje nas Koordynator ds. Rekrutacji Dawców z fundacji DKMS pan Leszek Lewandowski, w maju nastąpiło pobranie komórek macierzystych dla pacjenta płci męskiej z USA chorującego na nowotwór krwi - powiadomił Marcin Siwek, organizator Polish Hip-Hop Festival. - Jest nam niezmiernie miło, że oprócz wyjątkowego wydarzenia muzycznego, jakim jest festiwal, udaje nam się już 6. raz dołożyć cegiełkę do ratowania życia. 

Zapowiedział, że podczas tegorocznej edycji akcja będzie kontynuowana. - Zachęcamy uczestników tegorocznej edycji do rejestracji w bazie dawców podczas festiwalu. Dla Was to 5 minut, dla kogoś całe życie. Zostań dawcą szpiku, razem powiedzmy stop białaczce. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE