Reklama

Kolejny alarm bombowy w centrum miasta

Opublikowano:
Autor:

Kolejny alarm bombowy w centrum miasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rzeczniczka płockich municypalnych poinformowała, że służby wznawiają działania w centrum miasta w związku z kolejną informacją o podłożonym ładunku wybuchowym.

Rzeczniczka płockich municypalnych poinformowała, że służby wznawiają działania w centrum miasta w związku z kolejną informacją o podłożonym ładunku wybuchowym.

Municypalni otrzymali informację z Centrum Zarządzania Kryzysowego o ładunku wybuchowym. Z kolei CZK zostało poinformowane o tym przez strażaków.

- Ładunek wybuchowy miałby zostać podłożony w budynku Sądu Okręgowego - dodaje rzeczniczka płockich municypalnych, Jolanta Głowacka, czyli identycznie jak w porannej informacji (na wszelki wypadek ewakuowano 250 pracowników z Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego, zespół rozpoznania minersko-pirotechnicznego jednak niczego nie znalazł w żadnym z budynków).

Straż miejska jest już na miejscu. Jak dowiedzieliśmy się od od dyżurnego w Komendzie Straży Pożarnej w Płocku, tym razem prezes sądu nie zgodził się na ewakuację pracowników.

Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek dodaje, że policjanci ponownie sprawdzają oba budynki. Nie ma utrudnień dla kierowców.

[ZT]20476[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE