Reklama

Kolejni artyści na Audioriver. Kto zagra?

Opublikowano:
Autor:

Kolejni artyści na Audioriver. Kto zagra? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Będzie to już dziesiąta, a więc jubileuszowa edycja festiwalu muzyki elektronicznej i alternatywnej, który przez te lata wypracował sobie renomę w skali wykraczającej już ogólnopolską. A skoro organizatorzy lubią dawkować napięcie u fanów gatunku, to kogo tym razem dopisano do listy wykonawców?

Będzie to już dziesiąta, a więc jubileuszowa edycja festiwalu muzyki elektronicznej i alternatywnej, który przez te lata wypracował sobie renomę w skali wykraczającej już ogólnopolską. A skoro organizatorzy lubią dawkować napięcie u fanów gatunku, to kogo tym razem dopisano do listy wykonawców?

Festiwal od wielu lat rozrasta się i przyciąga kolejnych słuchaczy, którzy tuż przed festiwalem zmierzają na płocką plażę własnymi środkami transportu lub z namiotami pod pachą. Organizatorzy wspominają, że edycja z 2014 roku przyciągnęła nawet do 25 tys. osób i to tylko jednego dnia.

W tym roku Audioriver odbędzie się w dniach 24 – 26 lipca i zagości na nadwiślańskiej plaży już dziesiąty raz, a to zobowiązuje do solidnej listy wykonawców. Jak dotąd wśród ogłoszonych artystów znaleźli się: Róisin Murphy (wokalistka zespołu Moloko), Ben Klock, Fur Coat, Herkules & Love Affair, High Contrast, Icicle Entropy live, Kalipo live, Marcel Dettmann, Nervy, Noisia, Roni Size, Reprazent live, Simian Mobile Disco (dj set), oraz Tale of Us.

Teraz do tej listy możemy już dopisać kilku kolejnych. Będą to: Solomun, Spor feat. Linguistics, Karenn live (Blawan & Parias), John Talabot, Jaguar Skills, SpectraSoul, Graze live oraz Baasch.

Czytaj też:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE