Reklama

Kolejne włamania, teraz na Podolszycach

Opublikowano:
Autor:

Kolejne włamania, teraz  na Podolszycach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejne dni przynoszą informacje o pladze włamań do mieszkań. Minionej doby złodzieje upatrzyli sobie Podolszyce Północ.

Kolejne dni przynoszą informacje o pladze włamań do mieszkań. Minionej doby złodzieje upatrzyli sobie Podolszyce Północ.

Wczoraj pisaliśmy o pladze włamań w Płocku i powiecie, dziś rano okazało się, że miniona doba przyniosła kolejne przypadki plądrowania mieszkań. Jak w porannym raporcie poinformował rzecznik płockiej policji. Krzysztof Piasek, we wtorek złodzieje włamali się do mieszkania przy Szarych Szeregów, skąd ukradli pieniądze i biżuterię oraz do mieszkania przy Grota Roweckiego (tam również zginęła gotówka, biżuteria oraz sprzęt elektroniczny). Próbowali dostać się także do trzech innych mieszkań przy Szarych Szeregów, na szczęście skończyło się tylko na uszkodzeniach zamków.

Nie wiadomo, co w tych ostatnich przypadkach przeszkodziło złodziejom- czy ktoś szedł i ich przepłoszył, czy też zabezpieczenia w drzwiach okazały się zbyt mocne, w każdym razie bilans jest niepokojący - pięć włamań lub usiłowań włamań w zestawieniu z informacjami o kilkunastu włamaniach z poprzednich dni, musi dawać do myślenia.

Policja apeluje, by zwracać baczną uwagę na nieznajomych na klatkach schodowych. - Sprawcy ostatnich włamań z reguły wyłamują zamki w drzwiach, takie działanie wymaga czasu - wskazuje Krzysztof Piasek. - W tym czasie można poinformować policję, że coś podejrzanego dzieje się przy drzwiach mieszkania sąsiada.

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby rzecznik wymienia jeszcze kradzież elektronarzędzi z pomieszczeń gospodarczych w Kucharach Jeżewie w gm. Bielsk (straty wyniosły ok. 1,1 tys. zł) oraz wybicie dwóch szyb i uszkodzenie elewacji domu w miejscowości Chodkowo Działki gm. Bodzanów.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE