Reklama

Kolejne podtopienia. Tym razem przedszkole i sklep spożywczy

Opublikowano:
Autor:

Kolejne podtopienia. Tym razem przedszkole i sklep spożywczy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa dni i dwukrotnie zalana ta sama posesja, do tego podtopienia w przedszkolu i sklepie. Roztopy przyniosły wiele problemów. Strażacy w ciągu ostatnich dni interweniowali w kilku miejscach powiatu.

Dwa dni i dwukrotnie zalana ta sama posesja, do tego podtopienia w przedszkolu i sklepie. Roztopy przyniosły wiele problemów. Strażacy w ciągu ostatnich dni interweniowali w kilku miejscach powiatu.

W Sikorzu (gm. Brudzeń Duży) jednostki strażacy z Płocka i ochotnicy dwukrotnie wypompowywali wodę z zalanej kotłowni oraz posesji. 

- Nasze działania polegały na wypompowaniu wody z zalanego pomieszczenia przy pomocy pompy szlamowej. Następnie interweniowaliśmy na obszarze zalanej działki - podkreślają druhowie PSP.

Ponadto, jak informuje rzecznik straży pożarnej w Płocku st. kpt. Edward Mysera, działania jednostek odbywały się również w Płocku przy ul. Ofiar Katynia (budynek wielorodzinny), a także w powiecie - w Gulczewie (podtopione przedszkole), w Wyszynie (zalana posesja), w Siecieniu (sklep spożywczy), w miejscowości Nowe Grabie i w Drobinie (również posesje).

[ZT]17856[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE