Reklama

Kolejne pieniądze dla strażaków

Opublikowano:
Autor:

Kolejne pieniądze dla strażaków  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Druhowie z powiatu sierpeckiego mogą liczyć na kolejne już wsparcie samorządu Mazowsza. Tym razem sześć jednostek otrzyma po 10 tys. zł na zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia.

Druhowie z powiatu sierpeckiego mogą liczyć na kolejne już wsparcie samorządu Mazowsza. Tym razem sześć jednostek otrzyma po 10 tys. zł na zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia
 
Gaszą pożary, ratują ofiary wypadków, często przychodzą z pomocą w czasie klęsk żywiołowych – mowa oczywiście o strażakach ochotnikach. To pojawiają się jako pierwsi na miejscu zdarzenia i choć mają ogromny zapał i chęć niesienia pomocy, to często mają braki w wyposażeniu. Dlatego samorząd województwa mazowieckiego po raz kolejny przyznał dodatkowe środki na doposażenie mazowieckich jednostek OSP. 

Skorzystają m.in. strażacy-ochotnicy z gminy Mochowo w powiecie sierpeckim. Po 10 tys. zł otrzymają OSP Mochowo (na ubrania ochronne, prądownice, węże), OSP Bożewo (ubrania ochronne, prądownice, węże, aparaty powietrzne) oraz OSP Ligowo (ubrania ochronne, prądownice, węże).

W ciągu minionych 20 lat samorząd województwa na wsparcie strażaków przeznaczył  ponad 100 mln zł. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE