Reklama

Kolejna blokada drogi. Tym razem w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Kolejna blokada drogi. Tym razem w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy godziny ma potrwać zapowiedziana na piątek 21 maja blokada ulicy Granicznej. Jej organizatorami są, tradycyjnie już, działacze płockiego SLD.

Trzy godziny ma potrwać zapowiedziana na piątek 21 maja blokada ulicy Granicznej. Jej organizatorami są, tradycyjnie już, działacze płockiego SLD.

Sojusz Lewicy Demokratycznej dotychczas dwukrotnie blokował drogę krajową nr 62 w Słupnie. Arkadiusz Iwaniak, szef klubu radnych SLD zapowiadał jednak, że gdy zrobi się cieplej, zablokowana zostanie jedna z dróg w Płocku. – Nasz protest będzie wyglądał tak samo jak w Słupnie. Zamierzamy chodzić po jednym z przejść dla pieszych – mówił Arkadiusz Iwaniak. – Problem polega na tym, że nie możemy zablokować przejścia ze światłami. Musimy poszukać takiego, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej.

Ostatecznie wybór padł na ulicę Graniczną. Właśnie tam, na wysokości Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Magnolia” o 8 rozpocznie się blokada drogi, która potrwa do 11.

– Utrudnienia w ruchu polegać będą na 15-minutowych zajęciach przejścia dla pieszych, po których następować będzie pięciominutowe minutowe zwolnienie, w celu przepuszczenia oczekujących na przejazd pojazdów – poinformował nas Andrzej Rosa z płockiej policji. – Przewidywana liczba uczestników blokady szacowana jest na 50 osób. Do utrzymania porządku przydzieleni zostali funkcjonariusze policji.

Fot. Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock

Zobacz również:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE