Reklama

KOD: robimy akcję, nie manifestację

Opublikowano:
Autor:

KOD: robimy akcję, nie manifestację - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tomasz Garkowski z płockiego oddziału Komitetu Obrony Demokracji zapowiada, że zaplanowana w Walentynki akcja nie będzie miała charakteru manifestacji w stylu tych, które znamy z ogólnopolskich relacji.

Tomasz Garkowski z płockiego oddziału Komitetu Obrony Demokracji zapowiada, że zaplanowana w Walentynki akcja nie będzie miała charakteru manifestacji w stylu tych, które znamy z ogólnopolskich relacji.

W czwartek napisaliśmy o najbliższych planach przedstawicieli płockiego KOD-u, które zdradzili w audycji Radia Płock. Choć słysząc słowa o wyjściu na ulicę, można zinterpretować je jako zapowiedź demonstracji w stylu protestów znanych z relacji ogólnopolskich mediów, okazuje się, że płoccy KOD-owcy nie mieli na myśli manifestacji , ale akcję promującą ich organizację.

- Akcja "Kocham demokrację" będzie symbolicznym wstępem do naszych działań edukacyjnych - wyjaśnia Tomasz Garkowski, odnosząc się do zaplanowanych przez płocką grupę działań związanych z upowszechnianiem wiedzy o demokracji. Jak się dowiedzieliśmy, w tej chwili nie ma planów organizacji manifestacji w obronie demokracji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE