Reklama

Kocie maleństwo pilnie poszukuje domu

Opublikowano:
Autor:

Kocie maleństwo pilnie poszukuje domu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To jeszcze kruszynka, ma około 2,5 miesiąca. - Gdzie takiego oswojonego maluszka, jeszcze bez oczka, można wypuścić na ulicę? - rozkładają ręce w OTOZ Animals Płock. Pilnie szukają dla niej domu tymczasowego. Mają czas, aby go znaleźć, zaledwie do czwartku!

To jeszcze kruszynka, ma około 2,5 miesiąca. - Gdzie takiego oswojonego maluszka, jeszcze bez oczka, można wypuścić na ulicę? - rozkładają ręce w OTOZ Animals Płock. Pilnie szukają dla niej domu tymczasowego. Mają czas, aby go znaleźć, zaledwie do czwartku!

- Karmiciel kotów wolnobytujących zwrócił się do nas z prośbą o opłacenie operacji usunięcia gałki ocznej u kotki, którą dokarmia – wyjaśniają w OTOZ Animals. Nikt się tam jednak nie spodziewał, że chodzi o takiego maluszka. Teraz potrzeba dla niego kilku metrów wolnego miejsca w jakimś domu u kogoś, komu los zwierząt bynajmniej nie jest obojętny. Sprawa wymaga szybkiej decyzji, ponieważ kotka po operacji przebywa w lecznicy i może w niej zostać tylko do jutra. OTOZ Animals zapewni dla niej karmę i żwirek.

AKTUALIZACJA

Znaleziono już osobę, która zajmie się kotką. 

Fot. OTOZ Animals Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE