Reklama

Kobieta sprzedawała narkotyki. Wpadła

Opublikowano:
Autor:

Kobieta sprzedawała narkotyki. Wpadła - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z komisariatu na Podolszycach zatrzymali kobietę, która sprzedawała alkohol i narkotyki. W jej mieszkaniu zabezpieczyli torebki z narkotykami, wagę i butelki z alkoholem.

Policjanci z komisariatu na Podolszycach zatrzymali kobietę, która sprzedawała alkohol i narkotyki. W jej mieszkaniu zabezpieczyli torebki z narkotykami, wagę i butelki z alkoholem.

Policjanci z Podolszyc dostali informację o płocczance, która sprzedaje środki odurzające oraz alkohol bez polskich znaków akcyzy, dlatego wczoraj, w poniedziałek 26 stycznia udali się do mieszkania kobiety. Informacje się potwierdziły - jak relacjonuje rzecznik płockiej policji,  Krzysztof Piasek, w mieszkaniu kobiety odnaleźli osiem torebek suszu roślinnego oraz i cztery torebki  białego proszku. - Użyte testery wskazały, że w torebkach znajdują się marihuana oraz metaamfetamina - wyjaśnia policjant.

Ale 46-latka handlowała nie tylko narkotykami - policjanci znaleźli w mieszkaniu również 25 butelek alkoholu o pojemności 100 ml. - Kobieta oświadczyła funkcjonariuszom, że  sprzedawała alkohol po 1 zł  za 100 ml.  oraz środki odurzające po 20 zł  za torebkę - mówi Krzysztof Piasek.

Kobieta trafiła do aresztu, dziś usłyszy zarzuty sprzedaży  i posiadania środków odurzających oraz sprzedaży alkoholu bez polskich znaków akcyzy.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE