Reklama

Kliknij, a przewoźnicy sami się zgłoszą

Opublikowano:
Autor:

Kliknij, a przewoźnicy sami się zgłoszą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Serwis Clicktrans.pl łączy ze sobą osoby szukające transportu z firmami transportowymi. Z Clicktrans.pl przewieziesz wszystko i wszędzie. Jak to działa? Wystarczy wystawić bezpłatnie ogłoszenie w serwisie, opisując przesyłkę, trasę i termin transportu. Ogłoszenie trafia od razu do tysięcy przewoźników, którzy sami składają swoje oferty do zlecenia czyli jeśli ktoś poszukuje np. transportu szafy z Płocka do Gdańska, przewoźnicy sami zgłaszają się ze swoimi wycenami. Wystarczy wybrać odpowiadającą ofertę i zlecić transport.

Serwis Clicktrans.pl łączy ze sobą osoby szukające transportu z firmami transportowymi. Z Clicktrans.pl przewieziesz wszystko i wszędzie. Jak to działa? Wystarczy wystawić bezpłatnie ogłoszenie w serwisie, opisując przesyłkę, trasę i termin transportu. Ogłoszenie trafia od razu do tysięcy przewoźników, którzy sami składają swoje oferty do zlecenia czyli jeśli ktoś poszukuje np. transportu szafy z Płocka do Gdańska, przewoźnicy sami zgłaszają się ze swoimi wycenami. Wystarczy wybrać odpowiadającą ofertę i zlecić transport.

Wszystko odbywa się bez zbędnych telefonów, rozmów i bardzo wygodnie, korzystając z komputera. Szukając w standardowy sposób, trudno jest znaleźć przewoźnika, który akurat jedzie w daną stronę. Z Clicktrans.pl z łatwością można trafić na takie firmy transportowe i dodatkowo oszczędzić na kosztach transportu. W taki sposób można zlecić transport w Polsce i całej Europie.

Przewoźnicy zarejestrowani na Clicktrans.pl są zweryfikowani przez pracowników serwisu oraz posiadają komentarze innych przewoźników. Firm transportowych na rynku jest bardzo dużo, jedne są złe, drugie dobre  i tak naprawdę szukając w standardowy sposób nie ma się pojęcia komu zlecić transport. Clicktrans.pl rozwiązuje ten problem: zweryfikowani przewoźnicy z opiniami innych użytkowników. Jaki transport można zlecić w ten sposób? Każdego praktycznie ładunku: meble, przeprowadzki, motocykle, samochody, palety z nawet zwierzaki :)

 Dzięki wykorzystaniu na Clicktrans.pl potencjału firm, które i tak już jadą w danym kierunku, udało się zapobiec emisji 4 milionów kg CO2 do atmosfery. Dzięki optymalizacji transportu nie są generowane dodatkowe przejazdy a liczba pustych przebiegów u firm transportowych eliminowana.

Przykładowe zlecenia transportowe:

- Mała paczka z UK do Polski 99 zł
- Gablota ze Szczytnicy do Płocka za 250 zł
- Transport bagażnika dachowego z Płocka do Pruszcza Gdańskiego za 62 zł
- Transport maszyn z Karkowa do Płocka za 350 zł

Zleć transport z Clicktrans.pl >>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE