Reklama

Kinomanów deszcz nie odstraszył [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Kinomanów deszcz nie odstraszył [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczęła się trzecia edycja kina letniego pod chmurką na Starym Rynku. Zdawać by się mogło, że marna pogoda postawi pod znakiem zapytania wtorkowy seans z polską komedią romantyczną, a jednak chętni siedzieli nawet na murku od fontanny.

Rozpoczęła się trzecia edycja kina letniego pod chmurką na Starym Rynku. Zdawać by się mogło, że marna pogoda postawi pod znakiem zapytania wtorkowy seans z polską komedią romantyczną, a jednak chętni siedzieli nawet na murku od fontanny.

W części starówki przeznaczonej na nocny seans latarnie okryto materiałem, dostawiono we wtorek ławki i leżaki. Gdyby nie deszcz, który co chwila to zaczynał padać, to przestawał, by za chwilę znów pokropić, byłoby to całkiem przyjemnie zorganizowane letnie kino pod chmurką. Ale do czego w końcu służą parasole i peleryny przeciwdeszczowe, jak nie do osłonięcia siebie i bliskiej nam osoby w razie deszczowej aury. Kino letnie najwyraźniej chwyciło. Miejsca siedzące były pozajmowane, niektórzy sobie stali, inni siedzieli z boku.

Na początek organizująca projekcję Agencja Rewitalizacji Starówki i Fundacja Revita Płock zaserwowała najwytrwalszym lżejszy gatunkowo film „Dzień dobry, kocham cię”. Przypomnijmy także, że w kolejny wtorek, 19 lipca wyjątkowo filmu nie będzie. W każdy następny wtorek wypadający w lipcu lub w sierpniu warto już zapoznać się z darmową ofertą filmową. Każdy seans ma rozpoczynać się o godzinie 21.00.

Czytaj też: 

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE