Reklama

Kino i potańcówki ponownie na starówce. Będzie jedna nowość

Opublikowano:
Autor:

Kino i potańcówki ponownie na starówce. Będzie jedna nowość - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Amatorzy kina pod gołym niebem znów będą mogli przyjść na filmowy seans na Starym Rynku. Oprócz kina letniego powrócą także roztańczone piątkowe wieczory z muzyką na żywo. Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną propozycję dla płocczan, KultuRynek.

Amatorzy kina pod gołym niebem znów będą mogli przyjść na filmowy seans na Starym Rynku. Oprócz kina letniego powrócą także roztańczone piątkowe wieczory z muzyką na żywo. Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną propozycję dla płocczan, KultuRynek.

Letnie wieczory na starówce wypełnią kino, taniec i warsztaty. O ile te dwie pierwsze propozycje są już płocczanom dobrze znane, o tyle ta ostatnia, za którą odpowiada fundacja Revita, to próba przyciągnięcia młodszych płocczan. „Lato z teatrem dla dzieci i młodzieży KultuRynek” sprowadza się do cyklu spektakli i warsztatów, które będą odbywały się raz w tygodniu na Starym Rynku w każdą środę o godz. 18.00. Uczestnicy poznają arkana teatru lalek, sposób tworzenia lalek teatralnych, gry i sami pobawią się w aktorów. KultuRynek potrwa do końca sierpnia. 

Czwartkowe wieczory zarezerwowano dla kina letniego. Seanse rozpoczną się 29 czerwca, za każdym razem filmowa uczta składająca się z polskich i zagranicznych tytułów rozpocznie się o godz. 21.00. W Agencji Rewitalizacji Starówki zapowiadają konkursy z nagrodami i spotkania z aktorami. Ostatni seans 31 sierpnia. Niebawem dowiemy się jakie filmy zaproponują w tym roku. 

Przestrzeń płockiej starówki wielokrotnie była już wykorzystywana do tańca przy muzyce zagranej na żywo. Fundacja Revita zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy od 7 lipca, kolejne terminy: 14 i 21 lipca, 4, 11, 18 i 25 sierpnia, 8 i 15 września. Potańcówki na Starym Rynku zorganizowane w stylu retro to propozycja dla osób, które o godz. 21.00 wciąż mają ochotę na pląsy przy niezapomnianych szlagierach.

Uczestnictwo w seansach, potańcówkach i warsztatach jest bezpłatne.

[ZT]15346[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE