Reklama

Kino i koncerty plenerowe. POKiS zaprasza na "naPowietrzACZ kultury"

Opublikowano:
Autor:

Kino i koncerty plenerowe. POKiS zaprasza na "naPowietrzACZ kultury" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w ten weekend odbędzie się kolejny naPowietrzACZ kultury. Boisko Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki zamieni się w strefę relaksu, w której nie zabraknie kulturalnych wydarzeń.

Już w ten weekend odbędzie się kolejny naPowietrzACZ kultury. Boisko Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki zamieni się w strefę relaksu, w której nie zabraknie kulturalnych wydarzeń.

Zycie kulturalne powoli może wracać, choć w bardzo ograniczonym zakresie. W imprezach na otwartej przestrzeni może brać udział maksymalnie 150 osób. Stęsknieni za muzyką i innymi atrakcjami mogą skorzystać z oferty Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. W ten weekend odbędzie się 2. edycja "NaPowietrzACZa kultury" - serii pokazów kinowych, warsztatów i koncertów na parkingu POKIS-u przy ul. Jakubowskiego. 

W sobotę POKiS przygotował dla dzieciaków między innymi warsztaty z tworzenia baniek mydlanych czy pokazy iluzji. Dla trochę starszych Pracownia Las przewidziała naukę tworzenia breloków metodą makramy (obowiązują zapisy). Natomiast wieczór umilą dźwięki francuskiej muzyki przy wokalu Aleksandry Paczkowskiej. Zwieńczeniem dnia będzie pokaz filmowy.

Niedziela z Napowietrzaczem zapowiada się również optymistycznie, a rozpocznie się o godzinie 10:00 targiem śniadaniowym. 

- Możecie spędzić z nami cały dzień, ponieważ w strefie gastronomicznej, będzie działo się naprawdę dużo – od pysznego pastrami po zimne piwko. W niedzielę zapraszamy na Targ Śniadaniowy, gdzie znajdziecie naturalne i zdrowe produkty, przysmaki i dobrą kawę – mówi Kinga Dąbrowska,  Kierownik Działu Promocji POKiS. 

Następnie przewidziane zostało kino i warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Na zakończenie odbędzie się koncert dla dzieciaków  "Klasyka na wesoło".

Wstęp jest bezpłatny, a obowiązuje wspominany limit 150 osób. Kolejne osoby będą musiały poczekać, aż odpowiednia liczba osób opuści teren imprezy. Każdemu uczestnikowi zostanie także zmierzona temperatura, a uczestnicy muszą mieć wypełnione karty uczestników - ma to oczywiście związek z pandemią koronawirusa. Dokumenty dostępne są na stronie POKiS-u

Harmonogram naPowietrzACZa:

Sobota (18.07)

  • 13.00 – 18.00 – ANIMACJE: Pokazy iluzji, cyrkowo-akrobatyczne show, warsztaty z tworzenia baniek mydlanych, BADGE – przypinki tematyczne
  • 16:00 – Warsztaty plecenia breloków techniką makramy prowadzone przez Pracownię LAS – limit miejsc!  
  • 19:00 – 20:30 – KONCERT  : Aleksandra Paczkowska z zespołem – muzyka francuska
  • 21:00 – KINO | Kartki z podróży: Francja – pokaz filmu „Za jakie grzechy dobry boże”

Niedziela (19.07)

  • 10:00 – Targ Śniadaniowy
  • 10:30 – KINO: Filmy animowane dla dzieci
  • 11:00 – 14:00 – PLASTYKA:  Warsztaty plastyczne
  • 14:00 – 17:00 – MUZYKA:  Klasyka na wesoło

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE