Reklama

Kierowców niebawem czekają utrudnienia. Potrwają do jesieni

Opublikowano:
Autor:

Kierowców niebawem czekają utrudnienia. Potrwają do jesieni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od środy, 19 kwietnia płockich kierowców czekają utrudnienia w związku z budową drugiego etapu obwodnicy. Zaplanowano zmianę organizacji ruchu na Bielskiej na odcinku między ulicami Wiadukt - Sierpecka.

Od środy, 19 kwietnia płockich kierowców czekają utrudnienia w związku z budową drugiego etapu obwodnicy. Zaplanowano zmianę organizacji ruchu na Bielskiej na odcinku między ulicami Wiadukt - Sierpecka.

Prace nad drugiem etapem od węzła Boryszewo w ul. Otolińskiej do węzła Bielska stają się coraz bardziej zaawansowane. W związku z tym wykonawca zaraz po świętach zamierza zamknąć przejazd ul. Bielską. 

Ze względu na rozpoczęcie prac związanych z budową wiaduktu drogowego w ciągu ul. Bielskiej (DK60) i wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 033, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i utrzymania ruchu  dojdzie do zamknięcia istniejącej ulicy Bielskiej i skierowania ruchu w obu kierunkach na objazd, który zostanie poprowadzony częściowo po wykonanym docelowym układzie łącznic węzła „Bielska” - informuje Konrad Kozłowski z Ratusza. - Na czas funkcjonowania objazdu zakłada się całkowite odseparowanie ruchu pieszego od ruchu pojazdów, wyznaczony zostanie tymczasowy ciąg pieszy o szerokości 1,5 - 2 m poza jezdnią. Odcinki, na których ciąg pieszy będzie prowadzony bezpośrednio przez teren budowy, zostaną wygrodzone.

Zmiana organizacji ruchu nastąpi w środę 19 kwietnia przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym. Planuje się, że objazd będzie obowiązywać do końca października 2017 r.

Na koniec urzędnicy apelują do kierowców o ostrożność i zastosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE