Reklama

Kiedy przyda Ci się dyktafon ukryty?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy przyda Ci się dyktafon ukryty? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W życiu spotyka nas wiele różnych sytuacji, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Szczególnie, kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo nasze lub najbliższych. Jeżeli mamy przeczucie, że dzieje się coś złego, czy my sami, staliśmy się ofiarą przemocy w pracy lub domu, to nie zwlekajmy i zacznijmy zbierać dowody już dziś. Mogą one bowiem, w przyszłości, przydać się w sądzie. W tym celu na pewno niezawodny okaże się dyktafon ukryty.

W życiu spotyka nas wiele różnych sytuacji, dlatego warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Szczególnie, kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo nasze lub najbliższych. Jeżeli mamy przeczucie, że dzieje się coś złego, czy my sami, staliśmy się ofiarą przemocy w pracy lub domu, to nie zwlekajmy i zacznijmy zbierać dowody już dziś. Mogą one bowiem, w przyszłości, przydać się w sądzie. W tym celu na pewno niezawodny okaże się dyktafon ukryty.

Dyktafon ukryty to nie tylko znak rozpoznawczy filmów szpiegowskich

Tak, tak, wielu osobom, urządzenia tego typu, kojarzą się wyłącznie z filmami o tematyce szpiegowskiej, takimi jak np. “James Bond”. Jednak dzięki postępowi technologicznymi i ciągłej miniaturyzacji urządzeń, obecnie każdy z nas, może cieszyć się profesjonalnymi urządzeniami detektywistycznymi, na co dzień.

Dyktafon, który nazywa się również podsłuchem, jest rejestratorem dźwięku, dzięki któremu możliwe jest dowiedzenie się, o czym mówią podczas naszej nieobecności inne osoby (szczególnie, co do których mamy ograniczone zaufanie). Przydatny jest także do zapisywania istotnych, naszym zdaniem, informacji. Z urządzenia tego typu, korzystają coraz chętniej, nie tylko sami detektywi, czy też dziennikarze, ale również użytkownicy prywatni. Może mieć on bowiem zastosowanie, w wielu, wymagających tego sytuacjach.

Kiedy przyda Ci się dyktafon ukryty?

Dyktafon profesjonalnie ukryty, w rzeczach codziennego użytku, jest całkowicie niewidoczny dla osób trzecich. W nikim przecież nie wzbudzi podejrzenia zwykły długopis, wisiorek, pendrive, czy też zegarek, a dla nas będzie on stanowić źródło niezbędnych informacji. Może być nieoceniony, zwłaszcza gdy mamy ograniczone zaufanie do pracowników, lub też my sami padliśmy ofiarą mobbingu. To ostatnio spory problem, często osoby nim dotknięte, nie wiedzą, jak sobie z nim poradzić i w jaki sposób zbierać niezbędne dowody. Niezawodny w takim przypadku okaże się właśnie dyktafon.

Również pozostawiając dziecko lub najstarszego członka rodziny, pod opieką opiekunki, nigdy nie mamy całkowitej pewności, czy sprawuje ona swoje zadanie w należyty sposób. Dlatego, na wszelki wypadek, warto skorzystać z dyktafonu ukrytego i rozwiać lub potwierdzić swoje wątpliwości. To samo dotyczyć może naszego życiowego partnera, jeśli podejrzewamy, że nie jest on z nami szczery.

Oczywiście to nie jedyne zastosowania tego skutecznego urządzenia. Wszyscy uczniowie, studenci, za jego pomocą będą mogli nagrać, to co było na zajęciach, a notatki w ten sposób uzyskane, okażą się przydatne w nauce do egzaminów. Także uczestnicy wszelkiego rodzaju szkoleń i warsztatów, za pomocą dyktafonu, będą mogli w każdej chwili wrócić do ważnych informacji.

Na jaki dyktafon ukryty się zdecydować?

Wszystko zależy od tego, gdzie będziemy, chcieli go użyć. Szeroki wachlarz dyktafonów, cechujących się minimalnymi rozmiarami, a także doskonałym kamuflażem, znajdziemy w ofercie np. https://www.alfatronik.com.pl/dyktafony-ukryte-c-1_2.html. Te dyktafony ukryte są jeszcze bardziej wiarygodne, a wszystko dzięki temu, że przedmioty, w których się znajdują, posiadają swoją pełną funkcjonalność. Powoduje to, że w żaden sposób nie wzbudzą one podejrzeń u osób trzecich. Również część z nich, przeznaczona jest do użytku nasobnego, co oznacza, że mini dyktafon został ukryty w opasce na rękę lub też klipsie od paska.

Opcja dyktafonu ukrytego w pendrivie, idealnie sprawdzi się, wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z komputerami. Czyli spokojnie, sięgnąć po niego mogą pracownicy biur, recepcji czy szkół. Ciekawą propozycję stanowi tu na pewno Dyktafon pendrive ze wzmocnionym mikrofonem STD-3, wyróżnia się on długim czasem pracy (wynoszącym aż 20 godzin), oraz bardzo czułym mikrofonem (dzięki któremu, można nagrać dźwięki, nawet z sąsiedniego pomieszczenia).

Następne rozwiązanie, znakomicie sprawdzi się, w przypadku dzieci lub najstarszych członków naszej rodziny. Osoba sprawująca nad nimi opiekę, na pewno nie pomyśli, że niepozorny klips do paska, może posiadać ukryty mini dyktafon. Jest on dostępny w kilku kolorach, a jego wbudowana pamięć 16 GB, umożliwia przechowywanie do 290 godzin nagrań. Promocyjna cena dyktafonu w klipsie do paska, wynosi obecnie jedynie 179,00 zł.

Jak widać ukryty dyktafon przydaje się naprawdę w wielu sytuacjach. Dlatego już dziś warto pomyśleć o jego zakupie i skutecznie skorzystać z informacji zdobytych za jego pomocą.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE