Reklama

Kiedy koniec prac na drogach pod Płockiem?

Opublikowano:
Autor:

Kiedy koniec prac na drogach pod Płockiem? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiega końca przebudowa dwóch dróg powiatowych i znajdujących się na jednej z nich mostów pod Płockiem. Prace pochłoną blisko 4 mln zł.

Jak poinformowało starostwo płockie, na finiszu jest już modernizacja dróg powiatowych i mostów w powiecie płockim.

Przebudowa objęła dwa mosty w ciągu drogi powiatowej nr 5201W na trasie Płock – Zągoty – Bonisław wraz z dojazdami. Przetarg na roboty budowlane wygrała firma Mosty Kujawy Krzysztofa Szymańskiego ze Smólnika. Zainkasuje ponad 3,4 mln zł (część to dotacja ze środków rezerwy subwencji ogólnej ministerstwa finansów). Inwestycja ma być gotowa na 19 grudnia.

Za trzy dni ma zakończyć się również modernizacja drogi powiatowej nr 6905W na odcinku Parzeń – Kamionki – Stara Biała – granica Płocka, która polegała na wzmocnieniu i wymianie nawierzchni jezdni i pobocza, a także chodników w pasie drogowym. Tu przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych z Gostynina. Przebudowa tego odcinka jezdni kosztuje blisko 426 tys. zł.

Gotowe są już także odcinki dróg powiatowych na terenie gminy Radzanowo - jeden na drodze nr 5202W Płock (Trzepowo) – Dźwierzno i drugi - na drodze nr 2928W Męczenino – Woźniki – Czerniewo – Staroźreby w miejscowości Ślepkowo Szlacheckie. Ich modernizacja kosztowała 124 tys. zł, odpowiadało za nią Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Lipna.

Fot. Starostwo Powiatowe

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE