Reklama

Kibice zanieśli wielkie worki [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Kibice zanieśli wielkie worki [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkanaście wielkich worów pełnych ubrań i zabawek kibice Wisły Płock wtaszczyli na stołówkę Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego przy Mościckiego w Płocku. To ich spontaniczna akcja dla maluchów z ośrodka.

Kilkanaście wielkich worów pełnych ubrań i zabawek kibice Wisły Płock wtaszczyli na stołówkę Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego przy Mościckiego w Płocku. To ich spontaniczna akcja dla maluchów z ośrodka.

Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock zorganizowało spontaniczną zbiórkę ubrań i zabawek. Teraz zgromadzone rzeczy kibice zawieźli do Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego. Darczyńcy dopisali - przekopali swoje szafy i podzielili się ubraniami, pluszakami i maskotkami z podopiecznymi placówki przy Mościckiego.

Uzbierało się kilkanaście wielkich worów, które kibice wynajętym samochodem dostawczym przywieźli do ośrodka. W rozpakowywaniu słusznych rozmiarów pakunków i przenoszeniu ich z samochodu na stołówkę z godnym podziwu zapałem pomagało kilku podopiecznych pod okiem pracowników ośrodka. Jak zapowiadają kibice, to, co nie przyda się wychowankom placówki, zostanie przekazane Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE