Reklama

Kibice z dużym napisem: Nafciarze dumni z niepodległości

Opublikowano:
Autor:

Kibice z dużym napisem: Nafciarze dumni z niepodległości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedni idą na oficjalne obchody, inni biegną albo śpiewają na Wieczorku Patriotycznym, a kolejni spotykają się z najbliższymi przy stole bądź decydują się na kąpiel w zimnej wodzie. Sposobów na obchodzenie i upamiętnienie Narodowego Święta Niepodległości w 100. rocznicę odzyskania niepodległości jest bez liku. Życzenia dla Polaków napływają też z innych państw. Nawet Wieża Eiffla stała się biało-czerwona.

Sposobów na obchodzenie i upamiętnienie Narodowego Święta Niepodległości w 100. rocznicę odzyskania niepodległości jest bez liku. Życzenia dla Polaków napływają też z innych państw. Nawet Wieża Eiffla stała się biało-czerwona dzięki odpowiedniej iluminacji.

A w Płocku? Jedni idą na oficjalne obchody, inni biegną albo śpiewają na Wieczorku Patriotycznym, a kolejni spotykają się z najbliższymi przy stole bądź decydują się na kąpiel w zimnej wodzie. Kibice wybrali jeszcze inną formę, aby wyrazić dumę z niepodległości. Po raz kolejny zapłonęły race. Po zmroku pojawił się duży napis "Dumni z niepodległości" widoczny dla kierowców z wiaduktu kolejowego w al. Piłsudskiego. Zdjęcia ukazały się wieczorem na profilu Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock na Facebooku. Lepiej jednak nie powtarzać tego wyczynu i nie wchodzić na wiadukt.

Fot. Skan z profilu Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock na Facebooku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE