Reklama

Kibice mają wielkie serca! Pomogli choremu Antosiowi

Opublikowano:
Autor:

Kibice mają wielkie serca! Pomogli choremu Antosiowi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dokładnie 3515,53 zł i 2 euro udało się zebrać dla Antosia Mierzejewskiego z Gąbina podczas meczu piłki ręcznej Płock-Rhein Neckar Lowen.

Dokładnie 3515,53 zł i 2 euro udało się zebrać dla Antosia Mierzejewskiego z Gąbina podczas meczu piłki ręcznej Płock-Rhein Neckar Lowen.

Kibice pokazali, że mają wielkie serca. Podczas meczu chętnie wrzucali datki do puszek. Wolontariuszami byli rodzice chłopca, jego ciocia, a także członkowie stowarzyszenia Gąbin Biega.

Chłopiec ma 1,5 roku. Urodził się bez kości strzałkowej w prawej nóżce. Kończyna jest krótsza od lewej i zdeformowana. Prawa rączka również ma defekty. Dłoń ma wykształcone tylko trzy paluszki. Jeśli chłopiec nie przejdzie specjalistycznej operacji do ukończenia drugiego roku życia, będzie skazany na poruszanie się na wózku. Jego życie mogą zmienić lekarze ze Stanów Zjednoczonych. Pieniądze, które udało się zebrać podczas meczu przybliżają go do leczenia w USA.

Organizatorzy zbiórki składają podziękowania zarządowi klubu SPR Wisła Płock z prezesem Adamem Wiśniewskim na czele za umożliwienie kwestowania podczas meczu. 

Zbiórkę na rzecz chłopca można jeszcze wspomóc na stronie siepomaga.pl.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE