Reklama

Kamil Syprzak znów poprowadzi zajęcia z młodymi płocczanami

Opublikowano:
Autor:

Kamil Syprzak znów poprowadzi zajęcia z młodymi płocczanami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zeszłoroczne zajęcia z wychowankiem Wisły okazały się ogromnym sukcesem. W tym roku obrotowy FC Barcelony znów poprowadzi zajęcia z młodymi płocczanami.

Zeszłoroczne zajęcia z wychowankiem Wisły okazały się ogromnym sukcesem. W tym roku obrotowy FC Barcelony znów poprowadzi zajęcia z młodymi płocczanami. 

W tym roku projekt został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich to wizyta w trzech płockich Szkołach Podstawowych nr 16, 21 i 23. Wybór jest nieprzypadkowy - uczniowie tych placówek to medaliście ostatniej Młodzieżowej Ligi Sportowej. Zajęcia odbędą się 15 czerwca. W treningach wezmą jednak także delegacje innych podstawówek. Łącznie to 200 młodych płocczan z 12 szkół w wieku 12-13 lat. 

- W zeszłorocznej edycji wzięło udział ok. 120 dzieci. W tym roku zmieniliśmy trochę formę, co pozwoli na zwiększenie liczby dzieci, które mogą wziąć udział w wydarzeniu. Jestem zadowolony, że możemy znowu spotkać się z najmłodszymi adeptami piłki ręcznej, bo nic bardziej nie przynosi mi tyle radości, jak możliwość motywowania i zarażania innych moją pasją - tłumaczy Kamil Syprzak.

Po zakończonych treningach w szkołach, tego samego dnia o 17:00 odbędzie się otwarta część wydarzenia. Tym razem przeniesiono je z Orlen Areny na Stary Rynek. Przewidziane sa konkursy oraz aktywności sportowe angażujące wszystkich zebranych: zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Dla zaangażowanych w aktywność fizyczną, przewidziane są nagrody za najlepsze osiągnięcia. Będzie możliwość wygrania m.in. koszulki meczowej Kamila Syprzaka FC Barcelona Lassa wraz z podpisami kolegów z drużyny, zrobienia zdjęcia z Kamilem, uzyskania jego autografu czy zadawania pytań.   

- Chciałbym zaprosić wszystkich miłośników piłki ręcznej do wspólnego spotkania, a w szczególności dzieci. Będzie to wasz czas i każdy będzie mógł wziąć aktywny udział we wspólnej zabawie. – zaprasza Kamil.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE