Reklama

Kalendarz B5 tygodniowy – jakie są wady i zalety?

Opublikowano:
Autor:

Kalendarz B5 tygodniowy – jakie są wady i zalety? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kalendarze to przydatny gadżet w życiu ucznia, studenta, czy pracownika. Postępujący rozwój technologiczny nie wpłynął na spadek ich popularności, efektem czego jest szeroki asortyment sklepów stacjonarnych i internetowych.

Kalendarze to przydatny gadżet w życiu ucznia, studenta, czy pracownika. Postępujący rozwój technologiczny nie wpłynął na spadek ich popularności, efektem czego jest szeroki asortyment sklepów stacjonarnych i internetowych.

Papier wciąż w modzie

Kalendarze papierowe to wciąż bardzo praktyczne rozwiązanie. Ekspansja smartfonów i sprowadzenie wszystkiego do jednego urządzenia nie sprawiło, że ludzie porzucili chęć posiadania tradycyjnego kalendarza. Wydaje się nawet, że w dzisiejszym świecie taki gadżet jest swego rodzaju „must have”. Dlaczego? Przede wszystkim pozwala nam ćwiczyć pamięć. Wpisując do kalendarza terminy spotkań, wizyt lekarskich, czy innych uroczystości, ćwiczymy nasz mózg. Badania wykazały bowiem, że w trakcie ręcznego pisania zwiększa się aktywność kory czołowej mózgu. Poza tym, tak zapisane informacje szybciej przyswoimy i zapamiętamy. Posiadanie tradycyjnego kalendarza poprawia więc także naszą koncentrację. Co więcej, taki planer możemy mieć zawsze pod ręką bez martwienia się o to, czy baterii starczy nam do końca spotkania. Co więcej nasz kalendarz staje się pamiętnikiem, w którym zawarty jest rok naszego życia.

Kalendarz sposobem na reklamę

Popularność kalendarzy sprawiła, że wciąż są świetną formą promocji własnego przedsiębiorstwa. Firmy chętnie decydują się na rozpowszechnianie kalendarzy z ich logo. Taki zabieg to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Pracownicy czy kontrahenci otrzymują praktyczny prezent, a my zwiększamy rozpoznawalność naszej firmy. Z popularności kalendarzy korzystają także projektanci. Obecnie możemy znaleźć różnorodne wersje planerów, które różnią się zarówno formatem, jak i układem dni, tygodni, czy miesięcy. Coraz częściej także klienci mają możliwość personalizowania kalendarzy, co sprawia, że każdy może mieć swój jedyny, niepowtarzalny egzemplarz.

Dla kogo dedykowany jest kalendarz B5 tygodniowy?

Wśród wielu modeli kalendarzy bardzo popularne są te, które łączą w sobie lekkość i przestrzeń do notowania. Nietrudno znaleźć dziś zwolenników zabierania planera ze sobą w każde miejsce. Dlatego nie może on być ani zbyt ciężki, ani za duży. Właśnie dla osób mobilnych dedykowany jest kalendarz B5 tygodniowy. Zobacz go w ofercie jednego z polskich producentów. Tygodniowy układ kalendarza w poręcznym formacie sprawia, że jest on chętnie wybierany przez uczniów i studentów. Idealnie sprawdzi się on do notowania terminów zaliczeń, spotkań z przyjaciółmi, czy dodatkowych kursów. Wiele z nich posiada także dodatkową stronę na notatki, dzięki czemu zmieścimy w nim wszelkie niezbędne informacje. A sam kalendarz bez problemu schowamy do podręcznej torby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE