Reklama

Kabaret z Konopi przyjedzie do Płocka. Wszyscy seniorzy zaproszeni

Opublikowano:
Autor:

Kabaret z Konopi przyjedzie do Płocka. Wszyscy seniorzy zaproszeni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rusza sezon artystyczny 2020, a na początek do Płocka przyjedzie kielecki "Kabaret z Konopi". Darmowy spektakl dla seniorów odbędzie się już 10 marca.

Rusza sezon artystyczny 2020, a na początek do Płocka przyjedzie kielecki "Kabaret z Konopi". Darmowy spektakl dla seniorów odbędzie się już 10 marca. 

To kontynuacja projektu „ORLEN Dla Płocka. Kultura z pasją”. We wtorek 10 marca na deskach Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Krzywoustego 3 odbędzie się przedstawienie przygotowane przez "Kabaret z Konopi", a tematyka będzie dopasowana do Dnia Kobiet. 

- Pojawią się tematy znane kobietom, ale także uniwersalne sytuacje w których w zabawny sposób przedstawione są różnice między mężczyznami a kobietami. Dzięki temu dobrze bawią się zarówno mężczyźni jak i kobiety. W programie nie zabraknie takich sytuacji jak randka, robienie typowo „kobiecych zakupów”, piosenki romantycznej, ale także wizyty w restauracji czy sytuacji na granicy porodówki i punktu lotto oraz kolejki do lekarza znanej chyba wszystkim z autopsji - zachęcają organizatorzy. 

W tym roku w ramach projektu zaplanowano siedem przedstawień. Pierwsze z nich właśnie we wtorek 10 czerwca o 13:00. Bezpłatne wejściówki można odbierać w piątek 6 marca od godz. 12:00 w SDK. Jedna osoba może odebrać dwie wejściówki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE