Reklama

Już wiadomo: Kult, Piersi i Honey Skarbek

Opublikowano:
Autor:

Już wiadomo: Kult, Piersi i Honey Skarbek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Choć Kazik Staszewski i Kult gościli już na płockiej Biesiadzie Kasztelańskiej, w tym roku znów zobaczymy ich na stadionie miejskim podczas tegorocznej imprezy sierpeckiego browaru.

Choć Kazik Staszewski i Kult gościli już na płockiej Biesiadzie Kasztelańskiej, w tym roku znów zobaczymy ich na stadionie miejskim podczas tegorocznej imprezy sierpeckiego browaru.

W tym roku impreza plenerowa organizowana już od 13 lat w wakacje przez sierpecki Browar Kasztelan na terenie Mazowsza i Kujaw odbędzie się pod koniec czerwca, jak zwykle na stadionie miejskim.

Jak potwierdziliśmy u organizatora, poza Kultem, którzy będzie gwiazdą wieczoru w niedzielę 28 czerwca mają wystąpić Piersi i Honey Skarbek, a także Exaited i The Dox.

Na razie nie wiadomo jeszcze, o której dokładnie zagrają poszczególni wykonawcy - z naszych informacji wynika jedynie, że cała impreza ma zacząć się ok. 16.00 koncertem Piersi, natomiast występ Kultu rozpocznie się prawdopodobnie dopiero ok. 21.00-22.00.  Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Kult zagrał na Biesiadach Kasztelańskich dwa lata temu - był to pierwszy koncert po wielu latach nieobecności tej formacji w Płocku. - Koncert okazał się sukcesem, podobał się płocczanom, dlatego zaproponowaliśmy, by ponownie wystąpił przed płocczanami, a zespół się zgodził - zdradzają organizatorzy.

W ub. roku na Biesiadzie Kasztelańskiej wystąpił Muniek Staszczyk i T-Love.

Tomasz Miecznik / Portal Płock

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE