Reklama

Już w ten weekend Zawody Jeździeckie w Łącku!

Opublikowano:
Autor:

Już w ten weekend Zawody Jeździeckie w Łącku! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po wakacyjnej przerwie do Stada Ogierów w Łącku powracają halowe zawody jeździeckie. Już w ten weekend zapraszamy na Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody. Zawody rozpoczną się w piątek 12 października o godz. 10.00 od konkursów rangi regionalnej a zakończą w niedzielę 14 października konkursem Grand Prix o Puchar PKN ORLEN.

Po wakacyjnej przerwie do Stada Ogierów w Łącku powracają halowe zawody jeździeckie. Już w ten weekend zapraszamy na Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody. Zawody rozpoczną się w piątek 12 października o godz. 10.00 od konkursów rangi regionalnej a zakończą w niedzielę 14 października konkursem Grand Prix o Puchar PKN ORLEN.

Łączna pula nagród finansowych i rzeczowych dla zawodników wyniesie ok 40 tys. zł. Swoją obecność potwierdzili topowi polscy skoczkowie m.in. Adam Grzegorzewski i Kamil Grzelczyk. Sponsorem Głównym zawodów po raz kolejny jest PKN ORLEN. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.


Jak zawsze wstęp dla publiczności jest bezpłatny. Ponadto w niedzielę 14 października Organizatorzy zapraszają w godzinach 11.00-15.00 na piknik rodzinny, którego program obejmuje zwiedzanie Stada Ogierów w Łącku, w tym zabytkowej powozowni oraz stajni, przejażdżki bryczką typu wagonette oraz wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Wszystkie wymienione atrakcje są darmowe. Szczegółowy program zawodów oraz niedzielnego pikniku dostępny będzie na stronie www.stadoogierow.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE