Reklama

Już w sobotę Summer Fall Festival!

Opublikowano:
Autor:

Już w sobotę Summer Fall Festival!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po rocznej przerwie rockowa impreza wraca na płocką plażę! Na festiwalu wystąpią znani wykonawcy zagraniczni, a także polskie gwiazdy!

Po rocznej przerwie rockowa impreza wraca na płocką plażę! Na festiwalu wystąpią znani wykonawcy zagraniczni, a także polskie gwiazdy!

1 września na plaży w Płocku zagrają Dog Eat Dog, Marky Ramone (w składzie z gitarzystą Bad Religion), Farben Lehre (premiera nowego albumu "Stacja Wolność"), Krzysztof Zalewski, Illusion, Dezerter, Nocny Kochanek oraz Cochise!

Od dziś bilety dostępne są już tylko na stronie Ticketmaster Polska oraz w salonach sieci empik. Wejściówki dostępne będą również w kasie na terenie festiwalu w godzinach 15:00 - 00:00 - w cenie 70 zł. Płatność tylko gotówką!

Rozpiska godzinowa wydarzenia:

  • 15:00 - otwarcie bram
  • 15:30 - 16:10 - Cochise
  • 16:40 - 17:30 - Marky Ramone
  • 17:50 - 18:40 - Dezerter
  • 19:00 - 19:50 - Nocny Kochanek
  • 20:10 - 21:10 - Farben Lehre
  • 21:30 - 22:20 - Krzysztof Zalewski
  • 22:40 - 23:40 - Illusion
  • 00:10 - 01:10 - Dog Eat Dog

Więcej na  temat zespołów przeczytacie tutaj.

Jak informują organizatorzy wszystkich uczestników: odległość z Dworca PKS do terenu festiwalu to około 20 minut spaceru. Z Dworca PKP natomiast można udać się na festiwal komunikacją miejską. Na terenie festiwalu nie ma wyznaczonego parkingu dla uczestników imprezy. Proszą o korzystanie z parkingów miejskich w okolicy (np. parking przy ul. Zacisze 4, parking pod Sądem przy ul. Narutowicza 4, parking przy Placu Obrońców Warszawy 1, parking przy ul. Warszawskiej 8, parking przy ul. Partyzantów 8)

Wejście na teren imprezy znajduje się od Starego Rynku - nie ma wejścia od ulicy Rybaki. Przy wejściu na festiwal każdy bilet jest skanowany. Należy sprawdzić, czy wydrukowany bilet ma widoczny kod kreskowy, by uniknąć problemów przy wejściu. Bilety elektroniczne nie muszą być wydrukowane, można je okazać na smartfonie. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy! Każda osoba, która po zeskanowaniu biletu opuści teren festiwalu, nie zostanie na niego ponownie wpuszczona. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE