Reklama

Już w sobotę Dzień Kartofla! Konkursy, rabaty, przysmaki i miniskansen

Opublikowano:
Autor:

Już w sobotę Dzień Kartofla! Konkursy, rabaty, przysmaki i miniskansen - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubicie przysmaki z ziemniaka? Chcecie przejechać się wozem konnym lub obejrzeć wystawę starych wiejskich przedmiotów? A może właśnie porządkujecie ogród? Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco, koniecznie przyjedźcie do Centrum Ogrodniczego Rolmarket w sobotę 1 października.

Lubicie przysmaki z ziemniaka? Chcecie przejechać się wozem konnym lub obejrzeć wystawę starych wiejskich przedmiotów? A może właśnie porządkujecie ogród? Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiedzieliście twierdząco, koniecznie przyjedźcie do Centrum Ogrodniczego Rolmarket w sobotę 1 października.

Tego dnia w Rolmarkecie odbędzie się Dzień Kartofla, podczas którego czekać będzie na Was wiele atrakcji. Królował będzie oczywiście ziemniak, którego nie zabraknie w konkursach z nagrodami, zabawach dla dzieci ani na talerzach – każdy bowiem będzie mógł posmakować kartoflanych smakołyków.

W sobotę przygotowano także wiele innych niespodzianek. Sporą atrakcją, zwłaszcza dla mieszkańców miasta, może być przejażdżka wozem konnym (w określonych godzinach) oraz wystawa starych wiejskich przedmiotów. W Rolmarkecie obejrzycie zarówno duże maszyny rolnicze, jak i małe podręczne narzędzia, które dadzą obraz tego, jak kiedyś żyło się na wsi.

Jeżeli jesteście natomiast w trakcie jesiennych prac w ogrodzie, spodziewajcie się licznych rabatów, atrakcyjnych wyprzedaży i ekspertów z zakresu ogrodnictwa. Tego dnia będą oni udzielali porad na tematy związane z porządkowaniem ogrodu, opryskiwaniem czy zwalczaniem szkodników.

Dzień Kartofla w Centrum Ogrodniczym Rolmarket rozpocznie się o godzinie 8.00 i potrwa do godziny 16.30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE