Reklama

Już w najbliższą sobotę zagrają o... Płock

Opublikowano:
Autor:

Już w najbliższą sobotę zagrają o... Płock - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dacie się wciągnąć do gry? - Zdobądź jak największą liczbę punktów, ukończ trasę w jak najkrótszym czasie i wygraj Grę o Płock! - zachęcają organizatorki przedsięwzięcia na Facebooku do przyjścia na ul. Tumską. Centrum miasta posłuży za przestrzeń wypełnioną zagadkami do rozwikłania dla tych kilkuosobowych drużyn, które stawią się po wskazówki.

Dacie się wciągnąć do gry? - Zdobądź jak największą liczbę punktów, ukończ trasę w jak najkrótszym czasie i wygraj Grę o Płock! - zachęcają organizatorki przedsięwzięcia na Facebooku do przyjścia na ul. Tumską. Centrum miasta posłuży za przestrzeń wypełnioną zagadkami do rozwikłania dla tych kilkuosobowych drużyn, które stawią się po wskazówki.

Gra o Płock to kolejna inicjatywa w ramach ogólnopolskiego projektu „Zwolnieni z Teorii”.

Jeśli ktoś interesuje się miastem, ma trochę wolnego czasu i ochotę na zmierzenie się z zagadkami, to wystarczy zebrać kilkuosobowy zespół, od trzech do pięciu osób, włączając rodzinę, siostrę, brata, ciocię, wujka, znajomych. To pierwsze zadanie, drugie wymaga jedynie stawienia się w punkcie startowy przy Tumskiej 9 (brama między Młodzieżowym Domem Kultury a siedzibą Płockiego Wolontariatu) już w najbliższą sobotę, 13 maja. Tam odbiera się pierwszą wskazówkę. Uczestnicy będą mieli do przebycia łącznie osiem etapów, wykazując się wiedzą o Płocku. Punkty zostaną przyznane nie tylko za poprawne wykonanie zadania, równie istotny jest jak najkrótszy czas, który został na to poświęcony.

W grze może wziąć udział każdy, kto tylko ma ochotę, niezależnie od wieku. Nie ma żadnych opłat. Początek o godz. 9.00, zakończenie około godz. 16.30.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE